Zagovori diplom

kandidat/ka: Vidovič Blaž
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 15:00 uri
naslov: Marketinški načrt zasebne pevske šole
mentor/ica: Korelc Manca
komisija: Peršin Marko, Benčić Lavoslava


kandidat/ka: Kurbus Nejc
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 14:00 uri
naslov: Marketinška strategija OUTHERE
mentor/ica: Korelc Manca
komisija: Peršin Marko, Benčić Lavoslava


kandidat/ka: Poljak Matej
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 13:00 uri
naslov: Mobilna igra 2D Platformer s filozofska tematiko
mentor/ica: Butala Matej
komisija: Peršin Marko, Benčić Lavoslava


kandidat/ka: Bečan Rok
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 12:00 uri
naslov: Načrtovanje računalniške igre Car game
mentor/ica: Butala Matej
komisija: Benčič Lavoslava, Peršin Marko


kandidat/ka: Rebolj Žiga
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 11:00 uri
naslov: Stenski koledar Chaos Cosmos
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Erznožnik Podreka Andraž
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 11:00 uri
naslov: SNEMANJE IN PRODUKCIJA GLASBENE POEZIJE ILUZIJA SPOMINOV
mentor/ica: Mitja Reichenberg
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Hafner Špela
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 11:00 uri
naslov: Celostna grafična podoba Lockers system
mentor/ica: Veronika Saje
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Bufolin Jan
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 11:00 uri
naslov: Model karakterja: Werewolf
mentor/ica: Nejc Zakrajšek, somentor: Jan Istok SImončič
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Čanžek Anže
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 11:00 uri
naslov: Snemanje glasbene skupine Divota
mentor/ica: Mitja Reichenberg
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin


kandidat/ka: Kukavica Denis
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica 1. del, 27.6.2018 ob 11:00 uri
naslov: Televizijska oddaja- Nasprotja
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Nejc Zakrajšek, Srečo Zakrajšek, Marko Peršin