Zagovori diplom

kandidat/ka: Rutar Sara
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 17:30 uri
naslov: Televizijska oddaja »BOLEZEN«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Štros Luka
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 16:45 uri
naslov: Televizijska oddaja – »ZDRAVO ŽIVLJENJE«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Stegu Jan
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 16:00 uri
naslov: Televizijska oddaja - »BMX4EVER«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Žganjar Tilen
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 15:15 uri
naslov: Televizijska oddaja »ZDRAVA PREHRANA«
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Ličan Andraž
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 14:30 uri
naslov: Televizijska oddaja "POGLED V KOČANIJO"
mentor/ica: Sonja Javornik, somentor: Miha Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Kokalj Matej
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 13:45 uri
naslov: Snemanje vokalnih tehnik in oblikovanje Drum & Bass skladb
mentor/ica: doc. dr. Mitja Reichenberg
komisija: Sonja Javornik, Lavoslava Benčič, mag. mup.


kandidat/ka: Stojak Sašo
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 13:00 uri
naslov: Združitev elektronske glasbe s posnetimi zvoki iz okolja
mentor/ica: doc. dr. Mitja Reichenberg
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Firm Alen
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 12:15 uri
naslov: Snemanje jazz glasbene skupine Salt PeeNuts
mentor/ica: doc. dr. Mitja Reichenberg
komisija: Marko Peršin, Lavoslava Benčić, mag. mup.


kandidat/ka: Oravecz András István
program: Medijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 11:30 uri
naslov: Izdelava spletnega mesta Andras Oravecz Photography
mentor/ica: dr. Nejc Zakrajšek
komisija: Marko Peršin, Matej Butala, mag.


kandidat/ka: Habjan Blaž
program: Multimedijska produkcija
prostor, datum in čas zagovora: Velika predavalnica, 27.9.2017 ob 10:30 uri
naslov: Spletno mesto podjetja Oblak & co. d. o. o.
mentor/ica: Matej Butala, mag.
komisija: Lavoslava Benčić, mag. mup., Marko Peršin